top of page

ES PATIESI TICU, KA IEKŠĒJĀ

 IZPRATNE IR VIENS NO DZĪVES  VĒRTĪGĀKAJIEM AKTĪVIEM.

KAS ES ESMU?

DZIEDINĀTA DVĒSELE 

Esmu uzkrājis aptuveni 30 gadu skatuves pieredzi kā dažādu koru dziedātājs, esmu piedalījies koncertturnejās vairāk nekā 20 valstīs visā Pasaulē. Tagad, pēc vairāk nekā desmit klusuma gadiem, kopš 2017. gada esmu viens no vīru vokālā ansambļa dalībniekiem. Manuprāt dziedāšanas unikālā vērtība ir dažādo emociju izraisīšanā un savīšanā ar mūsu sapņiem dvēseli dziedējošā brīnumā.

UZ KLIENTU ORIENTĒTS JURISTS

Esmu bijis Latvijā labi pazīstamu uzņēmumu jurists, kā arī zvērināts advokāts ar savu advokātu biroju "Leimans un partneri". Vienmēr esmu veidojis uz klientiem orientētu juridisko praksi un šo apmēram 20 gadu laikā esmu palīdzējis saviem klientiem atrisināt dažādus juridiskus jautājumus no mazām ikdienas situācijām līdz ievērojamiem biznesa projektiem.
Kaut arī vērtīgākās prasmes, kas attīstītas šajos gados, ir strukturēta un analītiska domāšana, esmu pārliecināts, ka jurists ir patiesi radoša profesija.

PATEICĪGS STUDENTS

30 gadu vecumā jutos patiesi iestrēdzis dzīvē un par laimi tieši tad sapratu - lai dzīvē varētu izdarīt labākas izvēles un lēmumus, ir nepieciešams gudrs mentors, no kura iegūt vērtīgu informāciju, pieredzi un atbalstu. Tādēļ, nu jau vairāk nekā 15 gadus man ir savs dzīves mentors, kurš palīdz attīstīt iekšējo izpratni, kā arī turpinu būt pateicīgs students, mācoties no labākajiem pašizaugsmes koučiem, uzņēmējiem, runātājiem un citiem viedokļu līderiem.

PĀRLIECINĀTS UZŅĒMĒJS

Tagad varu pasmaidīt, atceroties savu pirmo biznesu ar krāšņām, ar rokām darinātām svecēm no Dienvidāfrikas rokām gatavotajām svecēm, jo pēc bakalaura grāda uzņēmējdarbā saņemšanas, tas bija reālās dzīves biznesa akadēmijas sākums! :)
Sezonalitāte, nepastāvīga naudas plūsma, cīņa par tirdzniecības vietām un pat noliktava 2.stāvā ir tikai daži uzņēmējdarbības izaicinājumi, ar kuriem pirmo reizi saskāros aci pret aci. Tomēr pēc pēdējo sveču krājumu pārdošanas meitas skolas Ziemassvētku gadatirgū, turpināju attīstīt dažādus biznesus gan pakalpojumu, gan ražošanas jomās. Un iemesls tam ir ļoti vienkāršs - es patiešām ticu, ka vienīgais veids kā sasniegt brīvību, jeb piepildītu dzīvi, kurā Tu vari brīvi izvēlēties, kā pavadīt savu laiku, ir uzņēmējdarbība, kur visvērtīgākā, galvenā veiksmes formula ir – TIECIES PĒC SAVIEM SAPŅIEM UN NEKAD NEPADODIES!

ProctorGallagherConsultant logo.jpg
Values

MANAS VĒRTĪBAS

CIEŅA 

 

... izturoties pret klientiem tā, kā gribētu, lai izturas pret mani.

SADARBĪBA

 

... palīdzot klientam sasniegt viņa mērķus.

MĀCĪŠANĀS

 

... palīdzot klientiem apgūt jaunas zināšanas, prasmes, paradumus un vērtības, kā arī pašam turpinot uzkrāt jaunas zināšanas, prasmes, paradumus un vērtības, kuras nodot klientiem.

IZAUGSME

 

... palīdzot klientiem paplašināt viņu izpratni un atklāt viņu patieso potenciālu.

PACIETĪBA

 

... palīdzot klientiem saglabāt motivāciju, pārliecību un mieru savu mērķu īstenošanas procesa laikā, kad rezultāts vēl nav redzams.

bottom of page