top of page
pexels-maksim-goncharenok-9929041.jpg

TĪKLENES DISTROFIJA?

UZZINI VAIRĀK

KAS TEV JĀZIN?

Tas ir brīnišķīgi apzināties, ka esmu tikai 45 gadus vecs, bet ar tik bagātīgu dzīves pieredzi! Šo pieredzi man patīk salīdzināt ar braucienu pa upi, kurā ir bijuši jāpārvar tik daudz izaicinājumu: gan trakojošas krāces un galvu reibinoši ūdenskritumi, gan burvīgi līči un mierīgi upes posmi ar maigu, bet spēcīgu, baudpilnu straumi...
Šī ir pieredze, kas dod man pārliecību. Pārliecību par saviem spēkiem īstenot sapni palīdzēt un sniegt atbalstu citiem cilvēkiem - uzstādīt un sasniegt savus patiesos dzīves mērķus, pārvarēt bailes un piepildīt savus sapņus!
Būšu priecīgs un pateicīgs par iespēju dalīties ar vērtībām, kuras esmu saņēmis no saviem mentoriem un par iespēju palīdzēt jums izbaudīt dzīvi, kādu patiešām vēlaties!

KĀ?

Lai izdarītu izvēli augt, ir jāpieņem lēmums to darīt. Tad rodas nākamais jautājums - Kā? Kā augt? Īsumā pastāstīšu savu "Kā atrast savu “Kā?”" stāstu:


Daudzu gadu laikā mani ir interesējusi pašizaugsmes tēma un es vienmēr esmu meklējis atbildes uz jautājumu "Kā augt?", tādējādi uzzinot daudz informācijas par šo tēmu. Tomēr šī infomācija vienmēr ir bijusi sadrumstalota, it kā daudzas nelielas daļas no vienas bildes būtu saliktas dažādās kastēs.

Kad es uzzināju vairāk informācijas par Bobu Proktoru (Bob Proctor), Sendiju Galageri (Sandy Gallagher), Proctor Gallagher Institūtu un viņu izstrādāto programmu "Domājot par rezultātiem" (Thinking Into Results), es aptvēru, ka šī ir precīza atbilde uz manu jautājumu! Tā ir kā viena bilde vienā rāmī - tik pilnīga un spēcīga ir šī zināšanu sistēma, kuras pamatā ir vairāk nekā 50 gadu pētījumi par pašizaugsmi un cilvēku potenciālu. Tāpēc es pieņēmu lēmumu iedziļināties tajā un mani rezultāti mainījās uz labo pusi jau dažu nedēļu laikā pēc programmas uzsākšanas! Tagad es jūtos īpaši pateicīgs, kad redzu, kā šīs sistematizētās zināšanas uzlabo manu klientu rezultātus!

SERVICES
Bezmaksas
45 min
STRATĒĢISKĀ
 SESIJA

Izmanto bezmaksas 45 min Stratēģisko sesiju un es veltīšu Tev laiku, lai palīdzētu izprast Tavu patreizējo situāciju un izzinātu Tavus mērķus ko vēlies sasniegt.

Contact

V​ēlies ar mani sazināties?

MANI KONTAKTI

+371 26161316​​

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Paldies par ziņu! Es ar Jums sazināšos!

bottom of page