top of page
ĀRSTĒŠANAS METODES
strategiska sesija
STRATĒĢISKĀ SESIJA
Bezmaksas
45 min

Izmanto bezmaksas 45 min. Stratēģisko sesiju un es veltīšu Tev laiku, lai palīdzētu izprast Tavu patreizējo situāciju un izzinātu Tavus mērķus ko vēlies sasniegt.
Pēc tam aplūkosim detalizētāk abas programmas – “5 Rīki Tavu rezultātu izaugsmei” un “Rezultatīva domāšana” (“Thinking into results”) un es iepazīstināšu ar atsauksmēm un stratēģijām, kas Tev palīdzēs izprast kas stāv ceļā uz vēlamajiem rezultātiem. Ja Tev tas būs piemēroti, piedāvāšu iespēju turpināt sadarbību, kopā īstenojot kādu no programmām.
Mentora līdzdalība pašizaugsmes procesā būtiski ietrekmē Tavu rezultātu izaugsmi.

5 riki
5 RĪKI TAVU REZULTĀTU IZAUGSMEI

Nodarbību kurss “Pieci rīki Tavu rezultātu izaugsmei” ir balstīts uz programmas “Rezultatīva domāšana” (“Thinking into results”) metodēm un to praktiskās pielietošanas pieredzi. Tas palīdz apzināties savu iespēju potenciālu, paskatīties uz pašizaugsmes iespējām no jauna skatu punkta un iegūt lietošanā praktiskus rīkus savai pašizaugsmei ikvienā dzīves jomā.
 

Šīs praktiskās nodarbības ir veidotas tiem indivīdiem, kuri vēlas:

  • atklāt un izprast pašizaugsmes nepieciešamību, tās būtību un saņemt rīkus tās pielietošanai;

  • uzlabot savus esošos rezultātus, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un sociālā stāvokļa;

  • atrast izeju no pašizaugsmes apstāšanās, iestrēgšanas un meklē veidu kā efektīvi to turpināt;

  • panākt straujāku savu patreizējo rezultātu izaugsmi;

  • padziļināti izprast kā mainīt savus paradumus un efektīvi sasniegt savus mērķus.

TIR lv
REZULTATĪVA DOMĀŠANA

Programma “Rezultatīva domāšana” (“Thinking into results”) ir visaptveroša sistēma, kuras pamatā ir vairāk nekā 80 gadu intensīvi zinātniski pētījumi par personības sasniegumu mehānismu. Tā ir unikāla, konsultanta vadībā īstenojama programma, kuras mērķis ir veidot un vadīt pozitīvas, dziļas un pastāvīgas pārmaiņas jebkurā indivīda dzīves jomā, tostarp:
• Izkļūšana no parādiem
• Karjeras attīstība
• Svara samazināšana
• Jauna dzīvesvieta
• labklājības veidošana
• VAI JEBKURŠ MĒRĶIS, KURU TU PATIEŠĀM VĒLIES SASNIEGT!

 

Neatkarīgi no dzimuma, ieņemamā amata vai nodarbošanās- vai Tu esi izpildītājs, komandas vadītājs, mājsaimniece, neliela uzņēmuma īpašnieks, jauns darbinieks, students vai jebkas cits - šajā programmā ietvertās zināšanas un metodes palīdzēs Tev no patreizējās situācijas nokļūt tur kur Tu patiešām gribi un to izdarīt nevis vienu reizi, bet to atkārtot atkal un atkal.
Šī programma ir īpaši efektīva, jo nodarbības, darba lapas, uzdevumi, kā arī video un audio formātā pasniegtā informācija padziļināti fokusējas uz indivīda mērķu noteikšanu un to sasniegšanas procesu, kas ir būtiski svarīgi, lai ātri panāktu pastāvīgas pārmaiņas. Individuālās konsultāciju un koučinga sesijas nodrošina atbalstu, iedrošinājumu un eksperta pavadību visā Tavā personīgajā sasniegumu ceļā.
• Problēma ar kuru lielākā daļa no mums saskarās ir tāda, ka mēs virzamies uz saviem mērķiem pilnīgi nepareizā veidā.
• Ja Tu vēlies savā dzīvē sasniegt nopietnus rezultātus, Tev vispirms ir jārada izmaiņas tur, kur rodas rezultāti. Tev ir jāmaina domāšana!

 

Darbs kopā ar mani un programmu “Rezultatīva domāšana” (“Thinking into results”) palīdzēs Tev atklāt Nr.1 noslēpumu kā sasniegt savus mērķus, neatkarīgi no tā, cik neiespējami tie var šķist. “Rezultatīva domāšana” integrē galvenos veiksmes pamatprincipus, ko lielākā daļa indivīdu ignorē savā ikdienas dzīvē. Šis ļoti strukturētais, soli pa solim veicamais process dos Tev iespēju:
1. Noskaidrot savu patieso mērķi ar absolūtu precizitāti.
2. Iestatīt savu mērķi dziļākajos prāta līmeņos - tur kur tiek veidoti rezultāti.
3. Saskaņot savu mērķi ar Visuma dabiskajiem likumiem!

Kontakti / pakalpojumi

V​ēlies ar mani sazināties?

MANI KONTAKTI

+371 26161316​​

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Paldies par ziņu! Es ar Jums sazināšos!

bottom of page